Od prázdnin 2022 přechod na nový komunikační systém MEDEVIO

Vážení rodiče,

od června 2022 (mimo období dovolených) spouštíme novou aplikaci Medevio, přes kterou nás můžete kontaktovat v případě, že potřebujete konzultovat NEAKUTNÍ zdravotní potíže, vystavit recept, ošetřování, posudek, potvrzení, výpis z dokumentace.... nebo se objednat k preventivní prohlídce či očkování... Tento způsob komunikace má šetřit Váš i náš čas, odpadá problém, že se nedovoláte v pracovní době do ordinace. My se zase můžeme plně věnovat objednaným pacientům a Váš požadavek vyřídit v době, kdy je čas se věnovat právě Vám. Veškerá zadaná data jsou maximálně zabezpečena a šifrována. Lze pohodlně vložit foto, kopii zprávy, formulář apod. Požadavky budou vyřízeny v pracovní době, v co nejkratším termínu.

Je k dispozici přehledná aplikace pro IOS nebo Android a můžete tak s námi komunikovat i z telefonu. Prosíme o její instalaci na Vašich chytrých telefonech, velmi se tím zjednodušuje možnost odpovídat Vám přímo na mobil ! 

Věřím, že se tato aplikace osvědčí a bude prospěšná pro obě strany. V případě akutních zdravotních potíží nás samozřejmě nadále kontaktujte telefonicky.

Za event. sdílení této informace děkujeme