Upozorňujeme, že vzhledem k časové vytíženosti nastřelujeme náušnice pouze dětem, které jsou REGISTROVÁNY v naší ordinaci !

 

V naší ordinaci provádíme nastřelování náušnic přístrojem Blomdahl Medical Ear Piercing, tento způsob aplikace vyžívá moderní technologie a bezpečné materiály. To zajišťuje jednoduchou a bezpečnou aplikaci náušnic.

Používané náušnice jsou z lékařského plastu, bez jediné stopy niklu, proto při jejich použití nehrozí alergie na nikl, který je v různém množství obsažený ve všech kovech. Náušnice jsou malé, lehké a mají maximálně hladký povrch, což jsou ideální předpoklady pro dobré hojení rány. Nastřelení je rychlé a téměř bezbolestné. Během nastřelení se ucho propíchne, zároveň se náušnice nasadí a uzavře, jedná se tedy o velmi rychlý zákrok, ve srovnání s klasickým propíchnutím ušního lalůčku jehlou. Dírka pro náušnici je dokonale rovná a nekrvácí. Náušničky splňují všechny potřebné hygienické požadavky a neobsahují zdraví škodlivé látky. Balení náušnic je sterilní, při jejich aplikaci nedochází k žádnému kontaktu s rukou osoby, která náušnice nastřeluje.

piercer 01piercer aplikace 01aplikovana nausnice 01resize1.jpgwater.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Jak nastřelování náušnic probíhá?
 

Samotné nastřelení probíhá za přítomnosti rodičů. Po dezinfekci ušních lalůčků, se vyměří a speciálním fixem naznačí místo, kde bude umístěna dírka. Po té, co se s rodiči shodneme o vhodnosti umístění dírek, přistoupíme k jejich nastřelení. Dítěti během nastřelení fixujeme pouze ručičky (je-li to nutné) a přidržíme hlavičku. Děti se většinou rozpláčí, že je maminka drží v nehybnosti, mnohdy pak ani neví, že se nastřelení provádí. Postupně se nastřelí jedna náušnička a po té se ihned přistoupí k nastřelení náušničky druhé. 

Tyto plastové náušničky musí být ponechány v uchu 6 - 8 týdnů, po této době je možné tuto náušnici nahradit klasickou (nejlépe zlatou) náušnicí. Rodiče či klient obdrží po provedeném nastřelení písemné instrukce o péči po provedeném zákroku.