Organizační změny ordinace od 30.1.2023

Vážení rodiče, od 30.1.2023 dochází k zásadní změně chodu ordinace.

 

Vzhledem k ústupu epidemie infekce COVID 19, která si vynutila řadu organizačních změn postrádajících v současné době smysl, přesouváme ordinační hodiny pro akutně nemocné zpět na začátek ordinační doby, tak jak jste byli Vy i my zvyklí. Doba pro nemocné bude tedy od 7,30 do 9,30 hod, ve středu od 8 do 10 hod. Na akutní vyšetření se nemusíte objednávat. Poslední pacient bude vyšetřen 15 min před ukončením doby pro akutně nemocné.

 

Nadále klademe důraz na komunikaci prostřednictvím aplikace MEDEVIO. V odůvodněných případech volejte na pevnou linku 495 534 968. Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se jiným pacientům a zavolejte prosím později. Telefon 778 468 620 bude obvykle nedostupný.  

 

Velmi přivítáme Vaši aktivní účast při objednávání se na prevence od 3 let věku dítěte. Dle vyhlášky se prevence konají vždy v lichých letech, tedy každé 2 roky počínaje třemi roky (3, 5, 7,…atd. až do výstupní prevence v 19 letech). Vzhledem k nárůstu počtu pacientů v ordinaci není již možné na preventivní prohlídky objednávat telefonicky. Kdykoli se můžete objednat u sestřičky osobně při jakékoli návštěvě v ordinaci při akutní nemoci či očkování, apod. Budeme nesmírně rádi, pokud využijete aplikaci MEDEVIO a zasílat nám upomínky blížící se prevence s 1-2 měsíčním předstihem před lichými narozeninami. Můžete nám napsat i časové požadavky, jak by se Vám to hodilo. Sestřička Vám pak odešle zprávu s termínem prevence. Na prevenci si přineste s sebou ranní moč ve vyvařené skleničce nebo zkumavce (lze zakoupit v lékárně) a očkovací průkaz. Dále prosíme přinést zprávy z odborných ambulancí, které však můžete nosit nebo zasílat přes MEDEVIO průběžně. Pokud to bude možné, upřednostňujeme zasílání zpráv ve formátu PDF.